Results
2017 Youth Regatta
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 2
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 3
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 4
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 5
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 6
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 7
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 8
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 9
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 10
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 11
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 12
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 13
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 14
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 15
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 16
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 17
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 18
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 19
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 20
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 21
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 22
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 23
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 24
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 25
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 26
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 27
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 28
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 29
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 30
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 31
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 DSQ
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 DSQ
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 DSQ
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 DSQ
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 DSQ
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 1
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 2
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 3
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 4
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 5
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 6
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 7
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 8
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 9
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 10
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 11
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 12
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 13
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 14
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 15
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 16
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 17
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 18
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 19
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 20
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 21
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 22
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 23
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 24
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 25
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 26
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 27
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 28
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 29
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 30
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 31
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 32
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 33
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 34
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 35
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 36
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 37
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 2
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 3
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 4
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 5
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 6
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 7
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 8
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 9
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 10
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 11
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 12
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 2
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 3
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 4
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 5
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 6
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 7
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 8
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 9
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 10
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 11
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 12
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 13
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 14
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 15
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 16
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 17
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 18
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 19
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 20
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 21
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 22
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 23
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 24
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 25
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 26
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 27
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 28
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 29
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 30
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 31
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 32
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 33
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 34
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 35
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 DSQ
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 1
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 2
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 3
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 4
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 5
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 6
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 7
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 8
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 9
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 10
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 11
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 12
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 13
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 14
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 15
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 16
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 17
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 18
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 19
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 20
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 21
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 22
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 23
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 24
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 25
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 26
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 27
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 28
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 29
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 30
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 31
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 32
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 33
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 34
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 35
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 36
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 DNF
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 13  
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 1
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 2
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 3
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 4
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 5
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 6
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 7
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 8
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 9
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 10
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 11
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 12 Protest #82922: Hit mark and boat, no 360
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 2
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 3
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 4
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 5
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 6
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 7
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 8
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 9
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 10
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 11
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 12
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 13
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 14
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 15
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 16
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 17
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 18
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 19
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 20
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 21
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 22
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 23
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 24
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 25
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 26
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 27
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 28
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 29
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 30
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 31
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 DNF
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 DNF
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 DNF
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 DNF
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 DNS
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 1
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 2
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 3
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 4
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 5
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 6
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 7
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 8
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 9
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 10
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 11
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 12
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 13
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 14
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 15
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 16
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 17
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 18
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 19
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 20
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 21
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 22
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 23
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 24
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 25
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 26
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 27
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 28
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 29
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 30
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 31
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 32
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 33
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 DNF
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 DNF
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 DNF
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 DNF
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 2
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 3
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 4
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 5
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 6
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 7
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 8
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 9
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 10
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 11
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 12
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 1
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 2
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 3
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 4
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 5
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 6
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 7
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 8
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 9
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 10
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 11
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 12
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 13
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 14
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 15
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 16
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 17
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 18
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 19
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 20
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 21
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 22
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 23
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 24
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 25
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 26
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 27
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 28
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 DNF
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 DNF
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 DNF
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 DNS
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 DNS
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 DNS
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 DNS
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 DNS
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 1
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 2
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 3
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 4
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 5
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 6
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 7
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 8
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 9
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 10
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 11
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 12
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 13
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 14
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 15
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 16
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 17
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 18
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 19
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 20
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 21
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 22
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 23
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 24
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 25
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 26
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 27
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 28
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 29
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 30
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 31
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 32
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 33
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 DNS
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNS
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 DNS
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 DNS
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 2
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 3
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 4
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 5
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 6
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 7
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 8
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 9
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 10
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 11
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 12
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 2
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 3
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 4
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 5
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 6
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 7
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 8
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 9
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 10
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 11
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 12
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 13
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 14
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 15
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 16
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 17
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 18
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 19
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 20
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 21
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 22
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 23
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 24
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 25
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 26
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 27
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 28
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 29
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 DNF
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 DNF
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 DNS
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 DNS
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 DNF
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 DNS
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 DNS
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 1
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 2
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 3
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 4
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 5
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 6
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 7
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 8
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 9
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 10
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 11
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 12
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 13
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 14
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 15
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 16
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 17
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 18
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 19
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 20
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 21
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 22
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 23
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 24
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 25
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 26
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 27
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 28
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 29
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 30
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 31
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 DNF
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 DNF
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNS
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 DNS
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 DNF
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 DNS
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 2
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 3
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 4
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 5
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 6
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 7
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 8
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 9
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 10
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 DNF
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 DNF
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 DNF
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - Opti Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 37  
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 1
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 2
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 3
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 4
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 5
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 6
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 7
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 8
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 9
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 10
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 11
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 12
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 13
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 14
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 15
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 16
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 17
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 18
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 19
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 20
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 21
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 22
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 23
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 24
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 25
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 26
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 27
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 28
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 29
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 30
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 31
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 DNS
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNS
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 DNS
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 DNS
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 DNF
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 DNS
Fleet - 420 Championship    Start: 09:30:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Green    Start: 09:30:00   # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 70  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 2
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 3
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 4
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 5
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 6
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 7
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 8
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 9
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 10
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 11
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 12
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 13
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 14
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 14
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 14
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 14
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 14
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 14
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 14
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 14
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 14
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 14
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 14
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 14
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 14
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 14
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 14
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 14
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 14
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 14
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 14
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 14
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 14
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 DNF
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 36  
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 1
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 2
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 3
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 4
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 5
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 6
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 7
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 8
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 9
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 10
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 11
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 12
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 13
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 14
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 15
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 16
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 17
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 18
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 18
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 18
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 18
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 18
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 18
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 18
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 18
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 18
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 18
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 18
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 18
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 18
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 18
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 18
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 18
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 18
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 18
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 18
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNC
Fleet - Opti Green    # of Racers: 13  
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 1
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 2
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 3
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 4
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 5
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 6
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 7
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 8
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 9
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 10
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 11
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 12
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 72  
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 1
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 2
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 3
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 4
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 5
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 6
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 7
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 8
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 9
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 10
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 11
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 12
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 13
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 14
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 15
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 16
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 17
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 18
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 19
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 20
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 21
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 22
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 23
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 24
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 25
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 26
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 27
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 28
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 29
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 30
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 31
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 32
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 33
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 34
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 DNS
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 DNS
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 36  
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 1
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 2
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 3
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 4
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 5
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 6
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 7
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 8
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 9
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 10
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 11
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 12
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 13
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 14
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 15
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 16
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 17
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 18
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 19
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 20
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 21
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 22
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 23
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 24
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 25
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 26
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 27
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 28
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 29
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 30
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 31
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 32
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 33
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 34
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 35
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 36
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNC
Fleet - Opti Green    # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 2
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 3
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 4
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 5
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 6
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 7
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 8
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 9
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 10
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 11
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 12
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 13
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 36  
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 1
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 2
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 3
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 4
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 5
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 6
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 7
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 8
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 9
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 10
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 11
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 12
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 13
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 14
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 15
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 16
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 17
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 18
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 19
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 20
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 21
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 22
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 23
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 24
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 25
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 26
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 27
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 28
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 29
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 30
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 31
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 32
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 33
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 34
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 35
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 36
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNC
Fleet - Opti Green    # of Racers: 13  
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 1
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 2
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 3
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 4
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 5
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 6
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 7
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 8
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 9
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 10
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 11
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 12
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 13
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 36  
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 1
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 2
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 3
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 4
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 5
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 6
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 7
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 8
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 9
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 10
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 11
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 12
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 13
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 14
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 15
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 16
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 17
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 18
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 19
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 20
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 21
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 22
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 23
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 24
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 25
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 26
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 27
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 28
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 29
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 30
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 31
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 32
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 33
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 34
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 35
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 36
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 DNC
Fleet - Opti Green    # of Racers: 13  
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 1
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 2
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 3
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 4
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 5
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 6
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 7
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 8
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 9
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 10
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 11
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 12
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 DNS
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - Opti Green    # of Racers: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 2
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 3
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 4
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 5
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 6
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 7
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 8
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 9
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 10
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 11
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 12
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 DNS
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Green    # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Green    # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Green    # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlaceNotes
Fleet - 420 Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Championship    Start: 09:00:00   # of Racers: 0  
Fleet - Opti Green    # of Racers: 0  
FleetDivisionNameClubSail No.PlacePointsRace - PointsNotes
1234567891011----
Fleet - 420 Championship    # of Races: 7     # of Entries: 36     # of Starters: 72  
420 Championship Champ Ehrhart, Terra & Ehrhart, Skye NE Habor Fleet 8252 1 7 1113112--------
420 Championship Champ Barclay, Hamilton & Beauregard, Ella Boothbay Harbor YC 7445 2 10 37221221--------
420 Championship Champ Eysenbach, James & Phillips, Jaden Bucks Harbor YC 1906 3 35 93563149--------
420 Championship Champ Sargent Slayton, Hattie & Forrest, Katie Kollegewidgwok YC 6805 4 35 346105724--------
420 Championship Champ Fisichella, Alec & Ingebritson, Lucas MDI Community SC 8015 5 37 37832888--------
420 Championship Champ Freund, Max & Goodell, Eliza Southport YC 1701 6 38 86847510--------
420 Championship Champ Phippen, Dane & Thress, Abigail Southport YC 1704 7 47 699259113--------
420 Championship Champ Keyes, Nathaniel & Murnik, Silas Kollegewidgwok YC 6807 8 51 57101141421--------
420 Championship Champ Lau, Emily & Lau, Sophie - 5420 9 52 10107811136--------
420 Championship Champ Van Dusen, Islay & Rayden, Charlie Bucks Harbor YC 1905 10 55 18513713107--------
420 Championship Champ Gear, Grace & Scholes, Ava Agamenticus YC 7275 11 64 41428122635--------
420 Championship Champ Hill, Gemma & Clews, Hal Kollegewidgwok YC 6809 12 69 172011561416--------
420 Championship Champ Rayden, Jack & Knowlton, James Bucks Harbor YC 1907 13 77 1415149141412--------
420 Championship Champ Robinson, Liam & Bell, Parker Trefethen-Evergreen 4584 14 77 11112213151215--------
420 Championship Champ Thors, Rex & Hill, Flynn Kollegewidgwok YC 6804 15 81 717419201425--------
420 Championship Champ Rand, Martha & Morrison, Sara Southport Jr YC Sailing 1703 16 82 1912121417918--------
420 Championship Champ Apolinsky, Charlie & Peterson, Abbie Southport Jr YC Sailing 1702 17 98 22526373744--------
420 Championship Champ Williams, Annabelle & Daly, Patrick Camden YC 7117 18 100 2116152237620--------
420 Championship Champ Berry, Miles & Lorentzen, Nicholas Christmas Cove 8 19 100 23131637121422--------
420 Championship Champ Selian, Nathan & Ruiz, Enrique Harraseeket YC 8008 20 101 12182717231417--------
420 Championship Champ Whitney, Morgan & Hayes, Mikey Malletts Bay BC 5728 21 108 24192318101437--------
420 Championship Champ Selian, Jacob & Yankee, Samuel Harraseeket YC 5729 22 109 13241928371411--------
420 Championship Champ Mason, Charlie & Hamilton, William Christmas Cove 66 23 109 29211815181423--------
420 Championship Champ Keyes, Samuel & Burns, Sylvia Kollegewidgwok YC 6806 24 111 20281716161428--------
420 Championship Champ Hart, Owen & Weiser, Eleanor Trefethen-Evergreen 5424 25 112 25272020191414--------
420 Championship Champ Scholes, William & Mahadevan, Ashwin Agamenticus YC 188 26 129 28232123221426--------
420 Championship Champ Shannon-Grillo, Julia & Pendolino, Lucas Malletts Bay BC 2714 27 137 22262921251437--------
420 Championship Champ Currier, Henry Lyman & Clarkson, Bobby Boothbay Harbor YC 7440 28 138 26302424211429--------
420 Championship Champ Brownie, Will & Kyle, Thomas Harraseeket YC 6214 29 146 16293737371413--------
420 Championship Champ Whipple, Samuel & Brewer, Daisy Harraseeket YC 6212 30 156 153130372419--------
420 Championship Champ Empey, Caroline & Giumarro, Jackson Harraseeket YC 6213 31 171 37373726271430--------
420 Championship Champ Sherman, Nicholas & Jordan, Jake Agamenticus YC 2369 32 172 30353737291427--------
420 Championship Champ Worms, Alexandra & Maguire, Hanna Camden YC 40669 33 174 27343737281434--------
420 Championship Champ McCarthy, Caitlin & Brockett, Roger Christmas Cove 88 34 174 37333127371432--------
420 Championship Champ Henderson, Ian & Andrus, Ethan Camden YC 8003 35 185 31222537373733--------
420 Championship Champ Alberino, Charlie & Saudek, Elizabeth Boothbay Harbor YC 7442 36 188 37323737371431--------
Fleet - Opti Championship    # of Races: 10     # of Entries: 38     # of Starters: 37  
Opti Championship Red Sanborn, Gavin Portland YC 19148 1 43 511171435617-----
Opti Championship Red May, Calvin Agamenticus YC 28551 2 48 448121891112-----
Opti Championship Blue McSweeney, Hailee Agamenticus YC 22243 3 49 112959272146-----
Opti Championship Red Yale, Sandy Portland YC 12545 4 51 8104421544111-----
Opti Championship Red O'Rourke, John Agamenticus YC 21804 5 65 11366329112014-----
Opti Championship Red Rooks, Sam Portland YC 11042 6 66 1562349171638-----
Opti Championship Red Leavitt, James Portland YC 11533 7 68 213939831374-----
Opti Championship Red Strout, Nate Camden YC 21920 8 71 9187813147229-----
Opti Championship Blue Clarkson, Toby Boothbay Harbor YC 7 9 91 62181211181114161-----
Opti Championship Blue Wahlig, Patrick Portland YC 20853 10 108 7912221521519515-----
Opti Championship Red Thress, Lucas Southport YC 19585 11 114 18215215712221510-----
Opti Championship Blue Gear, William Agamenticus YC 20551 12 123 31419153922166919-----
Opti Championship Blue O'Rourke, Josie Agamenticus YC 22468 13 123 1415111812101482121-----
Opti Championship Red Adshead, Ethan Portland YC 18308 14 124 1683091924625125-----
Opti Championship Red Goodbody, Marcus Portland YC 20946 15 136 13363926281820103-----
Opti Championship Red Maynard, Samantha Agamenticus YC 22058 16 136 195272317121827132-----
Opti Championship Red Murray, David Camden YC 4015 17 140 17291410161618101425-----
Opti Championship Red Reilly, Morgan Christmas Cove 13 18 141 231710197818132631-----
Opti Championship Blue Henderson, Julian Camden YC 16023 19 146 3627131414201517197-----
Opti Championship Red Moen, William Southport Jr YC Sailing 9700 20 152 3016311101318302922-----
Opti Championship White McLean, Fin Portland YC 14754 21 153 10720293939137820-----
Opti Championship Red Carleton, Arden Boothbay Harbor YC 19195 22 182 20242317223118182713-----
Opti Championship Blue Williams, Abigail Camden YC 18282 23 186 26232216262618152416-----
Opti Championship Blue Freund, Ella Southern YC 1998 24 190 2422242820618232528-----
Opti Championship Blue McSweeney, Summer Agamenticus YC 22476 25 193 28252927252510121823-----
Opti Championship Red Snyder, Brodie Southport Jr YC Sailing 14859 26 209 31311713281518293127-----
Opti Championship Blue LaFiura, Brit Camden YC 21731 27 212 34261625303018241726-----
Opti Championship Blue Bates, Sawyer Southport Jr YC Sailing 18665 28 217 21322126231118313434-----
Opti Championship Blue Giumarro, Brady Harraseeket YC 10894 29 224 27132624311718353335-----
Opti Championship Red Antonson, Finn Camden YC 19972 30 225 32281520291918343036-----
Opti Championship Blue Bauman, Peter Southport YC 10858 31 235 12203930183918333233-----
Opti Championship Blue Newton, Charles Agamenticus YC 14967 32 238 29353233242318322324-----
Opti Championship Blue Peterson, Ryan Southport YC 9298 33 250 25343131393918262818-----
Opti Championship Blue Hahn, Della Boothbay Harbor YC 1 34 256 33302539393918212229-----
Opti Championship Blue Maynard, Charlie Agamenticus YC 14753 35 277 35393332272918363532-----
Opti Championship White Grant, Oliver Southport YC 19811 36 299 37333939393918283630-----
Opti Championship Blue Schoenthal, Patrick Boothbay Harbor YC 81 37 303 22192839393939393939-----
Opti Championship Red McCormack, Oliver Christmas Cove 20416 DNC 351 39393939393939393939-----
Fleet - Opti Green    # of Races: 10     # of Entries: 13     # of Starters: 13  
Opti Green Green Empey, Spencer Harraseeket YC 14115 1 15 1311151421-----
Opti Green Green Penna, Trey Agamenticus YC 13 2 22 21221415234-----
Opti Green Green May, Beatrice Agamenticus YC 10506 3 23 4475222112-----
Opti Green Green Taylor, Charlotte Camden YC 18282 4 55 6113451085123-----
Opti Green Green Alberino, Anna Boothbay Harbor YC 19206 5 57 591266463612-----
Opti Green Green Snell, Caroline Boothbay Harbor YC 19870 6 59 8859337988-----
Opti Green Green Carvel, Kathryn Christmas Cove 20406 7 60 761084631079-----
Opti Green Green Lutz, Logan Camden YC 20862 8 61 10243109128105-----
Opti Green Green Schoenthal, Otto Boothbay Harbor YC 19868 9 69 1110610889747-----
Opti Green Green Murphy-Glidden, Alexander Agamenticus YC 10505 10 72 12129111474656-----
Opti Green Green Tobias, Ava Camden YC 167334 11 81 951179111011910-----
Opti Green Green Baird, Cameron Camden YC 82922 12 97 37813141213131414-----
Opti Green Green Snell, Sydney Boothbay Harbor YC 19867 13 103 1313131271311121111-----
Cancel/Exit Contact Event OrganizersRegional Events ListHelp
© Copyright: Regatta Management Solutions - September 23, 2017 6:07:15